„Naszą misją jest znalezienie spójnego, praktycznego rozwiązania dopasowanego do potrzeb Inwestora”

 

firma1

Klienci indywidualni

Oferta naszej firmy w dużej mierze skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy jeszcze nie rozpoczęli budowy swego domu. Nasi pracownicy oferują swą wiedzę i doświadczenie z których będziecie Państwo mogli skorzystać na każdym etapie prowadzonej budowy. W zależności od potrzeb naszych klientów specjaliści naszej firmy mogą pełnić funkcję kierownika waszej budowy jak również sprawować nadzór inwestorski nad prowadzonymi robotami. Ponadto mogą Państwo liczyć również na pomoc w kwestii wyboru wykonawcy jak również technologii i materiałów budowlanych. Prócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo również usługi związane z diagnostyką termowizyjną oraz z certyfikacją energetyczną budynków.

 

Klienci firmowi

Równie bogatą ofertę usług NORM-HAUS przygotowało dla klientów firmowych, szczególnie dużych zakładów przemysłowych. W ramach naszej działalności możemy świadczyć usługi obejmujące stały nadzór nad istniejącymi obiektami. Obejmują one wykonywanie przeglądów technicznych czy koordynowanie wszelkich robót budowlanych prowadzonych na terenie Państwa zakładu. Nasi pracownicy firma2służą również pomocą na etapie analizy i przygotowania projektu budowlanego – tworzymy kosztorysy inwestycji oraz przygotowujemy przedmiary planowanych robót. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi związane z diagnostyką termowizyjną jak również certyfikacją energetyczną budynków.

 

Historia Firmy

Na polskim rynku działamy od lat, posiadając wszystkie niezbędne kompetencje aby wykonywać wszystkie powierzone nam prace z największą starannością. Dla swoich Klientów jesteśmy gotowi prowadzić inwestycje budowlane od etapu projektu, poprzez zdobywanie wszystkich niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, montaż, aż po odbiór techniczny gotowej inwestycji.

Dbając o stały rozwój firmy staramy się zwiększać ilość i jakość oferowanych usług. Jeżeli nie jesteś pewny czy możemy pomóc rozwiązać Twój problem związany z obsługą inwestycji budowlanej to skontaktuj się z nami osobiście. Postaramy się poszukać najlepsze możliwe rozwiązanie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.